MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Z okazji MIKOŁAJEK uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w turnieju halowej piłki nożnej zorganizowanym przez Gościńskie Centrum Sportowe, UKS „Sprinter” oraz ULKS „Skorpion”. W dniu 8 . 12.2012 r. o godz. 10 na halę sportową przy gimnazjum przyjechali zawodnicy i zawodniczki z całej naszej gminy, aby rozegrać mecze w kategorii dziewcząt i chłopców w dwóch grupach wiekowych: 12 – 11 lat oraz 10–cio latki i młodsi. Z naszej szkoły startowało 21 uczniów- niestety, nie udało się wystawić grupy najmłodszych dziewcząt.

Turniejowi towarzyszyła miła i życzliwa atmosfera. Wszyscy zawodnicy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i dobrze się bawić. Rozegrano 4 mecze. Na zakończenie zostały wręczone wyróżnienia -  nie zawsze za zwycięstwo. Każda drużyna otrzymała statuetkę dla najlepszego zawodnika drużyny. Z naszej szkoły wyróżnienie z zespołu starszych dziewcząt otrzymała Julia Szczerba za właściwe wykonanie założonych zadań taktycznych. Wśród chłopców starszych uznaniową statuetkę przyznano Grzegorzowi Rzepkowskiemu za wytrwałość - godną postawę bramkarza. Natomiast wśród chłopców młodszych najlepszymi zawodnikami okazali się Daniel Wojtanowski i Michał Panecki, jednak nagrodę przyznano tylko jedną, otrzymał ją Michał za właściwą taktykę w czasie gry.

Gratulacje należą się również dwóm najmłodszym zawodnikom za klasy I: Bartoszowi Kowalikowi i Pawłowi Harasimowiczowi.

Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i mikołajkowe słodkości, a szkoły pamiątkowe puchary.

Śmiech