GRANTY PPGR

Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Ruszył projekt „Granty – PPGR” organizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa w ramach przedsięwzięcia „Cyfrowa Gmina”.

W ramach tego projektu dzieci (6-cio lub 7-mio letnie) realizujące obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego w Oddziale Przedszkolnym oraz uczniowie klas I – VIII naszej szkoły, których rodzice, dziadkowie, pradziadkowie lub opiekunowie prawni pracowali niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej, mogą otrzymać nieodpłatnie nowy sprzęt komputerowy umożliwiający pracę zdalną.

Projektem tym zarządzała będzie Gmina Gościno. Warunkiem niezbędnym do otrzymania sprzętu jest wypełnienie i przekazanie do naszej szkoły załącznika 7 tego projektu, czyli „Oświadczenia dla rodzica/opiekuna prawnego”. Na podstawie otrzymanych ze szkoły wypełnionych oświadczeń Gmina Gościno będzie mogła zakupić i wydać sprzęt komputerowy.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

Oświadczenie do wypełnienia przez rodzica (prawnego opiekuna) można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze szkolnej strony internetowej (zakładka „Granty PPGR”).

Wypełnione oświadczenia można składać w sekretariacie szkoły do czwartku 14 października 2021r. włącznie. Do wniosku należy dołączyć również zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Druk takiej zgody zamieszczony zostanie również na naszej stronie internetowej najpóźniej na początku przyszłego tygodnia.

Zachęcamy wszystkich uprawnionych do skorzystania z tego projektu.