SZKOLNI TENISIŚCI

6 marca na sali sportowej w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego klas IV – VI w kategorii dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach brało udział 13 dziewczynek i 8 chłopców oraz 5 sędziów wytypowanych spośród uczniów. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym, w którym zawodnik po przegraniu dwóch meczy kończył rywalizację.

Po zaciętej walce w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Joanna Nowicka; II miejsce Dorota Harasimowicz; III miejsce Oliwia Iwanejko.

Najlepszym tenisistą wśród chłopców okazał się Paweł Monastyrski, który wygrał z Michałem Gozdalem (II miejsce), a III miejsce zajął Marcin Gozdal.
            Na zakończenie turnieju dzieci otrzymały dyplomy i skromne upominki.
Turniej był eliminacjami szkolnymi do powiatowego turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w naszej szkole w kwietniu. Szkołę naszą będą reprezentować zwycięzcy oraz zawodnicy, którzy zajęli IV miejsce w turnieju, tj. Maja Graczyk i Daniel Wojtanowski.

Turniej trwał 2 godziny i nie obyło się bez wielu emocji oraz gorliwego dopingu dla kolegów i koleżanek.