CHARYTATYWNE TURNIEJE SPORTOWE

14 stycznia sportowcy z naszej szkoły wyjechali na Turniej Piłki Siatkowej, który odbył się w Szkole Podstawowej w Gościnie. Celem rozgrywek było pozyskanie funduszy na WOŚP. Z tej okazji  po raz kolejny rozegrano mecze w kategorii dziewcząt i chłopców między szkołą z Gościna a Robuniem. Po zaciętych rozgrywkach i dopingu swoich kibiców, drużyny dziewcząt i chłopców z Gościna wygrały wszystkie sety.

Śmiech

23 stycznia szkoła nasza była organizatorem Turnieju Trójek w Halowej Piłce Nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców.  Rozgrywki chłopców odbywały się systemem pucharowym do dwóch przegranych meczy. Dziewczęta walczyły w grupach A i B. Zwyciężczynie z każdej grupy rozegrały mecz o I miejsce w turnieju, a zespoły, które zajęły II miejsce w swoich grupach - walczyły o miejsce III.

Tylko dziewczętom z naszej szkoły udało się zdobyć III miejsce. Skład dziewczyn: Martyna Garbalska, Marzena Nawrot i Magdalena Iwanicka.  Wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały medale, a szkoły podziękowania za udział w turnieju.

Pomimo przegranej, uczestnicy turnieju byli usatysfakcjonowani, ponieważ udało się zebrać ponad 160 zł podczas rozgrywek w Gościnie i 130 zł w Robuniu.  Zebrane fundusze zostały przeznaczone na wsparcie rehabilitacji niepełnosprawnego kolegi ze szkoły z Gościna. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji.