SZKOLNI TENISIŚCI

Dnia 16.04.2014 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców z klas IV – VI. W rozgrywkach uczestniczyło 16 uczniów z naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym do dwóch przegranych meczów, to znaczy że zawodnik po przegraniu drugiego meczu odpadał z dalszych rozgrywek. W środę rano w obecności uczniów klasy VI zostało przeprowadzone losowanie, które decydowało o tym,  z kim zawodnicy rozegrają swoje pierwsze mecze. Łącznie rozegrano 26 meczów.

Po zaciętej walce w kategorii dziewcząt czołowe miejsca zajęły:

I miejsce – Weronika Kuczyńska z klasy V;

II miejsce – Marzena Nawrot z klasy VI;

III miejsce – Paulina Kotynia z klasy VI.

Wśród chłopców zwyciężyli:

I miejsce – Daniel Wojtanowski z klasy V;

II miejsce – Adam Krystyniak z klasy VI;

III miejsce – Michał Panecki z klasy V.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i skromne upominki.

Uczniowie ci oraz Magda Iwanicka i Paweł Woźniak, będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Kołobrzeskiego w dniu 30.04.2014r.

Gratulujemy wszystkim uzyskanych sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.