XV EDYCJA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION”

„Z PODWÓRKA NA STADION”

13 listopada w Budzistowie odbyły się pierwsze mecze w XV edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Turniej rozgrywany był na szczeblu powiatowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasz klub  sportowy ULKS SKORPION wystawił drużyny w kategorii:  dziewcząt U-10 i chłopców U-8. Drużyna dziewcząt rozegrała jeden mecz ze Szkołą Podstawową z Czernina. W dwudziestominutowym meczu przeciwniczki strzeliły nam aż 8 bramek i mimo desperackiej walki i poświęcenia naszych piłkarek, nie umieściłyśmy ani jednej piłki w ich bramce. Dziewczęta walczył jednak do końca z dużym zaangażowaniem.

W kategorii U-8 chłopców wystartowało 3 drużyny: SP Wrzosowo, SP Kołobrzeg i ULKS SKORPION. W tej kategorii rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”, czyli każda drużyna rozegrała po 2 mecze. Nasi młodsi chłopcy bardzo ładnie zaprezentowali swoje umiejętności piłkarskie podczas meczu z Wrzosowem. Po kolejnej akcji i zamieszaniu w polu karnym zwycięską bramkę strzelił Kacper Rudnik.

W meczu z Kołobrzegiem nie wbiliśmy przeciwnikom żadnego gola, za to oni nam aż 9. Utrata tylu bramek była wynikiem również tego, iż bramkarz został kontuzjowany w ostatnich minutach meczu ze Wrzosowem. Gratulujemy chłopcom zaangażowania i wytrwałości, na pewno wielu z nich ma szansę zostać sławnymi piłkarzami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Nasze drużyny:

Aleksandra Rzewucka, niewidzialna Anna Chałas, Klaudia Sienkiewicz, Jagoda Rzepkowska, Malwina Szostak, Patrycja Sienkiewicz, Wiktoria Balcer, Laura Barczewska.

Michał Przybylski, Paweł Koralewski, Konrad Świrgoń, Paweł Harasimowicz, Bartosz Kowalik, Cyprian Kaczocha, Tomasz Krystyniak, Kacper Rudnik, Michał Kuczyński.