MINI MUNDIAL 2016 w SZCZECINIE

Piłkarze naszej szkoły z klas IV – VI kontynuowali swoją przygodę z piłką nożną w finale Mini Mundialu 2016 w Szczecinie, który odbył się 6 czerwca 2016r. W wielkim finale grały Włochy (grupa młodsza – klasa IV) oraz Finlandia (grupa starsza – klasa V i VI).

W turnieju wystartowało  12 drużyn w kategorii klas III – IV i 12 z klas V – VI. Mecze rozgrywane były równocześnie na 4 boiskach trawiastych. Drużyna Włoch wylosowała grupę B natomiast drużyna Finlandii grupę A. Po zaciętej i desperackiej walce nie udało się naszym drużynom wyjść z grup.

Należą się im jednak ogromne brawa za sportową postawę, którą  prezentowali  podczas meczy.

Uczniowie po raz kolejny uczestniczyli w tak wspaniałym wydarzeniu sportowym. Było to dla nich niezapomniane przeżycie i inspiracja, aby za rok powtórnie spróbować swoich sił w Mini Mundialu 2017.

Wyniki i galerię zdjęć z całego turnieju można zobaczyć na stronie: www.minimundial.pl