POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

Igrzyska Dzieci, w ramach sportowej rywalizacji szkół z powiatu kołobrzeskiego, w grach zespołowych w mini piłce ręcznej chłopców odbyły się w Dźwirzynie w dniu 7 grudnia 2017 r. Wystartowały szkoły z: Drzonowa, Siemyśla, Czernina. Gminę Gościno reprezentowali uczniowie z naszej szkoły w składzie:    Mikołaj Kaliński, Paweł Koralewaki, Kacper Rudnik, Tomasz Krystyniak, Michał Kuczyński, Konrad Świrgoń, Adrian Hemon.

Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Wielki zapał naszych zawodników zaowocował wieloma pięknymi akcjami, ale przeciwnik  również wykazał się techniką i precyzją strzałów. W ostatecznej klasyfikacji, wygrywając z Siemyślem, zajęliśmy trzecie miejsce. Organizator wręczając dyplom, gratulował naszym zawodnikom waleczności i dużego zaangażowania.