SIATKARSKIE CZWÓRKI

15 lutego w Hali Rycerskiej w Kołobrzegu odbyły się Powiatowe Zawody w Mini Piłce Siatkowej -  czwórek.

W ramach rywalizacji sportowej w kategorii „Igrzyska Dzieci” wzięły udział w zawodach trzy szkoły podstawowe z naszego powiatu: Rymań, Kołobrzeg SP 4 oraz Robuń. Gminę naszą reprezentowali: Jakub Chlewicki, Paweł Harasimowicz, Adrian Hemon, Paweł Koralewski, Bartosz Kowalik, Szymon Pleciak, Kacper Rudnik, Mikołaj Kaliński, Michał Kuczyński, Konrad Świrgoń.

Rozegrano trzy mecze  systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej grze najlepszymi siatkarzami okazali się uczniowie ze szkoły w Rymaniu, II miejsce uzyskała SP 4, a trzecie wywalczyli zawodnicy z Robunia.

Gratulujemy zwycięzcom, a naszym kolegom życzymy powodzenia w przyszłym roku.