ZABAWA MIKOŁAJKOWA

3 grudnia 2019r. na zaproszenie Rady Rodziców naszą szkołę odwiedził w towarzystwie uroczych Śnieżynek św. Mikołaj.

Uczniowie klas młodszych z dużym entuzjazmem przywitali gości, bo doskonale wiedzieli, że zwiastuje to nie tylko wyczekiwane prezenty, ale również świetną mikołajkową zabawę.

Z pewnością nikt nie mógł być zawiedziony. Na trzy godziny na sali gimnastycznej zapanowała wesoła,  świąteczna atmosfera.  Dzieci z klas 0 - V mogły w tym czasie dać upust swojej energii  oraz kreatywności,  biorąc udział w wielu konkursach i zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Mikołaj nie zapomniał oczywiście o swoim najprzyjemniejszym obowiązku i wręczył wszystkim jej uczestnikom upominki.

Na koniec imprezy wszyscy zapozowali do pamiątkowego zdjęcia.