XIV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY KLAS I-III

13 grudnia 2019 r. już po raz XIV uczniowie najmłodszych klas uczestniczyli w Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Sportowym klas I-III. Ta lubiana i wyczekiwana przez zawodników impreza co roku organizowana jest przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej panią Wiesławę Burda, Izabelę Jeżynę oraz pana Andrzeja Studzińskiego.

W zaciętej rywalizacji brały udział dzieci z naszej szkoły oraz  uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół w Gościnie i Rymaniu. Zawody  promują zdrowy styl życia oraz rozwijają sprawność ruchową małych sportowców. Mikołajkowe potyczki odbywają się zawsze w przemiłej świątecznej atmosferze, a przyjazny klimat tworzą zimowe i bożonarodzeniowe dekoracje oraz uśmiechnięte buzie uczestników.

Ośmioosobowe zespoły klas pierwszych, drugich i trzecich z każdej szkoły prezentowały swoje sportowe umiejętności w 7 konkurencjach. Każda wzbudzała mnóstwo emocji. Nad uczciwą rywalizacją oraz poprawnym wykonywaniem ćwiczeń czuwała komisja, która po podsumowaniu punktów podała wyniki rywalizacji.

KLASY I

III miejsce – SP Robuń

KLASY II

III miejsce – SP Robuń

KLASY III

III miejsce –SP Robuń

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą sprawnością fizyczną i rywalizowali z ogromnym zaangażowaniem, dlatego oprócz nagród i dyplomów każdy otrzymał słodki mikołajkowy upominek, zaś opiekunowie podziękowania za wspaniałe przygotowanie swoich drużyn.

Do zobaczenia za rok!