WESOŁA SIATKÓWKA

6 grudnia  uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w Towarzyskim Turnieju pod nazwą WESOŁA SIATKÓWKA, w którym wystartowały 4 szkoły podstawowe z naszego powiatu: Czernin, Wrzosowo, Gościno i Robuń.

W skład naszej reprezentacji weszli uczniowie z klasy IV: Maksymilian Biskupski, Szymon Jaskot, Seweryn Jarosz, Karolina Junak, Aniela Majewska, Maja Młotek, Ignacy Polan, Filip Trzciński, Wiktor Trzciński i   uczennica z kl. III - Katarzyna Krawczyńska.

Zawody odbywały się w formie wyścigów rzędów, a zadania polegały  na wykonywaniu kolejno ćwiczeń z  elementami piłki siatkowej. Pełni energii i emocji, przy gromkim dopingu współćwiczących nasi uczniowie wywalczyli drugie miejsce w turnieju.

Na zakończenie potyczek Dyrektor szkoły w Gościnie wręczył wszystkim uczestnikom medale, a szkołom dyplomy i piłki do siatkówki. Turniej swoją obecnością zaszczycił św. Mikołaj, który przybył piechotą z dalekiej Laponii, aby wręczyć zawodnikom paczuszki.

Na zakończenie uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem oraz wszystkimi uczestnikami imprezy.