SZKOLNE JASEŁKA

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością, życzliwością i miłością. Pielęgnowanie obrzędów związanych z tym świętem to część naszej kultury, z którą związani jesteśmy od  naszego dzieciństwa.

Dnia 19 grudnia 2019 r. w atmosferę świąteczną wtajemniczyły nas szkolne jasełka przygotowane przez uczniów klas: II, V, VI. Występy w wykonaniu młodych aktorów  wprowadziły wszystkich zebranych w piękny świąteczny nastrój. Ze sceny zabrzmiały pastorałki i kolędy śpiewane przez dzieci.

Wiele wzruszeń dostarczyło wykonanie pastorałki na cymbałkach zagranych przez dzieci z klasy II i zaśpiewanie kolędy przez najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły.

Na koniec jasełek pan dyrektor,  podziękował młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożył wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.