SUKCES AMELKI I OLKA

Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Amelia Klincewicz z klasy VI i Aleksander Klincewicz z klasy III zdobyli I miejsce w konkursie filmowym pn. „Stąd jesteśmy”. Brawo!

Konkurs został zorganizowany przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie i miał na celu promocję naszego regionu oraz rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów. Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów zaplanowana na 5 czerwca 2020 r. w CEN w Koszalinie z powodu COVID-19 nie odbyła się. Nagrody zostały wręczone naszym laureatom indywidualnie w Centrum Edukacji Nauczycieli. Film Amelki i Olka można obejrzeć na stronie internetowej naszej szkoły, na stronie CEN Koszalin, CEN Koszalin FB lub bezpośrednio pod linkiem https://youtu.be/qzmqz_gkJj8.

Ogromne brawa należą się także uczniom, którzy wzięli udział w konkursie fotograficznym pn. „Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje...” zorganizowanym również przez CEN w Koszalinie. Prace naszych uczniów można obejrzeć na stronie internetowej szkoły. Dodatkowe podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy zaangażowali się w organizację konkursów.