„Drzewo w krajobrazie”

Uczniowie naszej szkoły próbują swoich sił w konkursie fotograficznym, filmowym oraz plastycznym pn. „Drzewo w krajobrazie” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie we współpracy z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska.

Z tej okazji - zanim prace zostały wysłane na konkurs, przygotowano ich wystawę na holu szkolnym. A było co podziwiać, ponieważ autorzy prac:

Nikola Brzeska, Amelia Klincewicz, Aleksander Klincewicz, Dominika Liśkiewicz, Maja Młotek, Jakub Młotek, Filip Trzciński oraz Wiktor Trzciński wykazali się niebywałymi talentami fotograficznymi i malarskimi.

Dodatkowo Amelia Klincewicz próbuje swoich sił w konkursie filmowym.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas natury oraz jej ochrony, a także rozwijanie u młodych ludzi wrażliwości artystycznej z możliwością zaprezentowania swojej twórczości w dziedzinie fotografii, filmu i malarstwa.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 20.10.2020 r. w formule wskazanej przez Organizatora. Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostaną zaprezentowane w CEN Koszalin oraz na stronie internetowej http://cen.edu.pl  .

Życzymy wszystkim uczestnikom, a w szczególności naszym uczniom, wysokich wygranych i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.