WIELKIE BRAWA DLA MAI I MAKSA

Z przyjemnością informujemy, że Maja Młotek i Maksymilian Biskupski zdobyli I miejsce w konkursie pn. „Drzewo w krajobrazie”.

Konkurs został zorganizowany przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie  przy współpracy z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w ramach Dnia Krajobrazu. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno przyrody najbliższej okolicy, promowanie walorów przyrodniczych Polski, rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości w dziedzinie fotografii, filmu, malarstwa, zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas natury oraz jej ochrony.

Jury oceniło, że poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Prace charakteryzowały się ciekawym ujęciem tematu, pomysłowością i dojrzałością twórców. Na konkurs wpłynęło 79 niezwykle ciekawych prac.

W kategorii: RYSUNEK – I miejsce zdobyła Maja Młotek za pracę pn. „Drzewo jesienią”.

W kategorii: FOTOGRAFIA – I miejsce zdobył Maksymilian Biskupski za pracę pn. „Pobłocie Małe”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z nadesłanymi na konkurs pracami:

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.