DZIEŃ DZIECKA

Dnia 1 czerwca 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka i zależało nam, aby już od rana różnił się od zwykłych dni spędzonych w szkolnej ławce.

Rozpoczęliśmy od seansów filmowych, podczas których uczniowie mieli okazję oderwać się od rzeczywistości i zrelaksować w towarzystwie bohaterów znanych z dużego ekranu.

Następnie wszyscy spragnieni wspólnej zabawy spędziliśmy resztę dnia, biorąc udział w rozgrywkach sportowych. Dzieci mogły sprawdzić swoją zręczność, szybkość i celność w wielu konkurencjach przygotowanych specjalnie na ten dzień. I choć rywalizacja miała przede wszystkim służyć rekreacji, to dostarczyła wszystkim jej uczestnikom także sporo emocji.

Świętowanie zakończyły mecze piłki nożnej między uczniami klas starszych rozegrane z tak dużym zaangażowaniem, że mogliby go pozazdrościć naszym uczniom zawodowi piłkarze.

Pierwsza impreza zorganizowana po wyjątkowo długiej przerwie okazała się udana, a dzieci udowodniły, że potrafią się świetnie, wspólnie bawić.

Miłym akcentem tego dnia był również słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.