MIKOŁAJKI

W dniu swojego święta Mikołaj nie zapomniał o naszych uczniach oraz dzieciach z Oddziału Przedszkolnego. W poniedziałek 6 grudnia 2021r. odwiedził naszą szkołę i przekazał wszystkim dzieciom i uczniom piękne paczki ze słodkościami. Odwiedził każdy oddział o nikim nie zapominając. Pamiętał nawet o tych którzy byli nieobecni. Mikołajowi pomogli nasi rodzice, p. Ela i p. Dorota  oraz druh Arek.

Dodatkowo każdy oddział miał możliwość samodzielnego udekorowania świątecznych przepysznych pierników.

W imieniu wszystkich dzieci i uczniów dziękujemy naszej Radzie Rodziców, Ochotniczej Straży Pożarnej z Robunia oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Gościna za przygotowanie tego wydarzenia.