KAWIARENKA CHARYTATYWNA

Dnia 10 marca br. na terenie naszej szkoły odbyła się akcja charytatywna na rzecz obywateli Ukrainy goszczących w gminie Gościno.

Z inicjatywy Rady Rodziców została zorganizowana kawiarenka, w której można było kupić pyszne, domowe wypieki, desery, tosty, a także kupony na loterię z atrakcyjnymi fantami, między innymi: grami planszowymi, zabawkami kreatywnymi, artystycznymi czy kulami do kąpieli.

Zarówno słodkości, jak i losy cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego też już przed południem wszystko został wyprzedane. Organizatorom przedsięwzięcia udało się zebrać ok. 1300 zł.

Bardzo dziękujemy Paniom z Rady Rodziców i wszystkim zaangażowanym w wydarzenie.