WYJAZD DO PLAYPARKU

Dnia 15 marca br. uczniowie klas starszych wraz z wychowawcami uczestniczyli w wyjeździe do Koszalina.

Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w centrum handlowym „Forum”, gdzie można było zjeść posiłek w ulubionej restauracji oraz zrobić drobne zakupy. Oczywiście największym powodzeniem cieszyła się restauracja, której już podobno nie ma w Rosji. Następnie wszyscy przejechali do Playparku, czyli największego parku rozrywki w okolicy.

Tam, po krótkiej rozgrzewce, dzieci miały do dyspozycji: skocznię do ślizgów, ścieżki akrobatyczne, basen z gąbkami, ściankę wspinaczkową oraz wiele innych atrakcji do wykorzystania w zależności od umiejętności i fantazji.

Pobyt w parku trampolin z pewnością był doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków szkolnych i dostarczył uczniom wiele radości.