Jasełka Szkolne

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci, ale także przez dorosłych. Magię świąt w naszej szkole można było poczuć w środę 20 grudnia za sprawą jasełek wystawionych przez naszych uczniów którzy wcieli się w postacie biblijne.

Młodzi aktorzy opowiedzieli nam historię Słowa Boga do człowieka począwszy od Raju do nocy betlejemskiej gdzie na świat przychodzi Słowo Wcielone pod postacią Jezusa. Wiele wzruszeń dostarczyło wykonanie pastorałki przez dzieci z klasy I i zaśpiewanie kolędy przez najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły.

Dopełnieniem przedstawienia był występ uczniów klasy VI którzy zwyciężyli w Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowany dla wszystkich uczniów przez RR i SU.

Wręczone zostały również nagrody dla uczestników konkursów które odbyły się w szkole w okresie przedświątecznym.

Na koniec jasełek pan dyrektor, podziękował młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożył wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.